Překladatelská kancelář Brno
Ověřené překlady s doložkou soudního překladatele
Odborné překlady od roku 1997
Právní a technické překlady
Příjem/výdej zakázek v červenci a srpnu 2024: po-čt 9-16 hod.
Dovolená 22.-29.7.2024

Ověřený úřední překlad v listinné podobě

Úředník požaduje listinné vyhotovení

Pokud odevzdáváte listinné vyhotovení úředního překladu, doručte na naši adresu osobně nebo doporučeně poštou v souladu s požadavky úředníka, který překlad požaduje:

a/ originál listiny
b/ ověřenou kopii listiny
c/ prostou kopii listiny

Vyhotovený úřední překlad (soudní překlad, ověřený překlad, certified translation, beglaubigte Übersetzung) spojíme s doručenou listinou a takto spojený dokument odevzdáte.

Listinu k překladu zasíláte doporučeně poštou

Do obálky vždy přiložte písemnou objednávku s přesnou specifikací svého požadavku (cílový jazyk, země určení, požadovaný termín dodání) a úplnými kontaktními údaji (adresa, telefon, e-mail). Pokud jste si nechali zpracovat kalkulaci překladu on-line, můžete ji vytisknout a přiložit do obálky.

Bez písemné objednávky nebudeme schopni zakázku přiřadit/zpracovat.

Kolik stojí ověřený úřední překlad?

Ceny nejběžnějších překládaných listin a úředních dokumentů naleznete na stránce CENA a v ceníku ke stažení, u všech ostatních dokumentů zpracujeme kalkulaci ceny a dodací lhůty.

Ověřený úřední překlad do e-mailu

Úředník požaduje elektronické vyhotovení

Pokud úředník vysloveně vyžaduje elektronické vyhotovení/sken úředně ověřeného překladu (překlad odevzdáváte ve formátu pdf e-mailem apod.), postupujte podle následujících pokynů:

1/ pořiďte co nejkvalitnější sken všech stran listiny (máte-li k dispozici pouze mobilní telefon, použijte kvalitní skenovací aplikaci a z fotek odstraňte okolí skenované listiny, šmouhy, stíny apod.)

2/ vyplňte objednávkový formulář na stránce chci objednat překlad a připojte pořízený sken, dokument z datové schránky či Portálu občana.

Vyhotovený úřední překlad obdržíte e-mailem v podobě vícestránkového souboru ve formátu pdf.

Příplatek za elektronické vyhotovení

Za zpracování elektronického vyhotovení ověřeného úředního překladu (soubor pdf do e-mailu) účtujeme poplatek 100 Kč za každou jednotlivou listinu.

Prekladys