Překladatelská kancelář Brno
Ověřené překlady s doložkou soudního překladatele
Odborné překlady od roku 1997
Právní a technické překlady

Cena překladu

Cenu překladu kalkulujeme vždy předem v závislosti na časové a odborné náročnosti zakázky a podle toho, zda se jedná o ověřený úřední překlad (soudní překlad) či nikoliv.

Objednání překladu

Způsob objednání se liší podle toho, zda potřebujete listinné (tištěné) nebo elektronické vyhotovení překladu. Zde uvádíme základní postupy objednání překladu a otázky s tím spojené.

Platba za překlad

Platbu za překladatelské služby lze provést hotově, kartou přes platební bránu, bankovním převodem či dobírkou. Zde uvádíme podrobné odpovědi na dotazy týkající se fakturace a platby za překlad.

Ověřený překlad

Ověřený úřední překlad, soudní překlad, překlad s doložkou soudního tlumočníka/překladatele jsou různá označení překladu opatřeného ověřovací doložkou a razítkem se státním znakem.

Rychlost a kvalita překladu

Pokud překlad skutečně hoří, můžete ho mít na počkání, tedy obratem. Za kvalitu překladu ručíme – už od roku 1997. Zde uvádíme podrobné odpovědi na dotazy týkající se rychlosti a kvality překladu.

S čím u nás nepochodíte

Specializujeme se výhradně na písemné překlady a s nimi související služby. Abychom předešli případným nedorozuměním, uvádíme dále přehledný výčet služeb, které neposkytujeme.

Prekladys