Překladatelská kancelář Brno
Ověřené překlady s doložkou soudního překladatele
Odborné překlady od roku 1997
Právní a technické překlady

Objednávka elektronického vyhotovení překladu

Pokud úředník výslovně vyžaduje elektronické vyhotovení úředně ověřeného překladu (certified translation, beglaubigte Übersetzung) nebo chcete objednat právní či technický překlad do e-mailu, vyplňte následující formulář a připojte soubor k překladu. Máte-li dokument pouze v tištěné podobě, pořiďte co nejkvalitnější sken všech stran dokumentu/listiny (pokud máte k dispozici pouze mobilní telefon, použijte kvalitní skenovací aplikaci a z fotek odstraňte okolí skenovaného dokumentu, šmouhy, stíny apod.).

(Neobdržíte-li po odeslání formuláře potvrzovací e-mail, volejte tel. +420 775 033 432 nebo +420 545 230 730)

Zde vyplňte své jméno a příjmení (např.: Jan Novák)

Zde vyplňte název ulice včetně čísla popisného (např.: Dolní 123/6)

Zde vyplňte PSČ a obec (např.: 60100 Brno)

Zde vyplňte svoji e-mailovou adresu (např.: jan.novak@email.cz)

Zde vyplňte telefon (např.: +420777666777)

Pozor!
Při větším počtu souborů pošlete všechny sbalené v jediném archívu *.zip nebo *.rar

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo třicet šest

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a rovněž nařízení (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, GDPR).

 

Objednávka listinného vyhotovení překladu

Pokud úředník požaduje listinné vyhotovení úředního překladu (certified translation, beglaubigte Übersetzung), doručte na naši adresu osobně nebo zašlete doporučeně poštou některé z následujících vyhotovení dokumentu v souladu s požadavky úředníka:

a/ originál listiny,
b/ ověřenou kopii listiny
c/ prostou kopii listiny

Listinu k překladu doručíte osobně

Navštívit nás můžete v průběhu naší běžné otevírací doby. Pokud potřebujete překlad na počkání nebo termín návštěvy mimo běžnou otevírací dobu, je třeba se domluvit předem telefonicky. Zakázkový list sepíšeme na místě.

Listinu k překladu zasíláte doporučeně poštou

Neformální písemnou objednávku s přesnou specifikací svého požadavku (cílový jazyk, země určení, požadovaný termín dodání) a úplnými kontaktními údaji (adresa, telefon, e-mail) přiložte do obálky. Pokud jste si nechali zpracovat kalkulaci překladu on-line, můžete ji vytisknout a rovněž přiložit do obálky.

Prekladys